Доступні авто для всіх! Стала відома НОВА формула розмитнення автомобілів

Новости

У нових законопроектах щодо розмитнення машин на єврономерах пропонується зменшити базові ставки акцизного податку: для авто з бензиновим двигуном – 50 євро, для авто на дизелі – 75 євро.

Про це у своїй статті для “Економічної правди” написала голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Йдеться саме про ті показники, до яких ще будуть застосовуватися коефіцієнти. Розмір акцизного податку, який треба буде сплатити, дорівнює базовій ставці, помноженій на коефіцієнт двигуна і коефіцієнт віку.

“Як буде розраховуватися коефіцієнт двигуна? Показник обсягу двигуна буде ділитися на 1000. А коефіцієнт віку – це кількість повних календарних років”, – пояснює Южаніна.

Головне, зазначає вона, акцизний податок з авто, розрахований за запропонованою формулою, буде значно меншим від того, який діє сьогодні.

“Завдяки цьому імпортні легкові транспортні засоби стануть для українців доступними, а різниця в розмірі ставок для різних за обсягом двигунів авто не буде істотною”, – написала експерт.

Джерело

Загрузка...
Загрузка...