Вам таке і не снилось! Роллс-Ройс для бабусі – приховані статки начальниці митного контролю “Рава-Руська”

Новости Политика

Начальниця відділу митного оформлення пункту “Рава-Руська” Львівської митниці ДФС Олеся Заброварна після відкриття проти неї кримінального провадження раптом дозгадала у своїй оновленій декларації про ще 9 об’єктів нерухомості та мамину машину. Окрім цього, як виявилося, на її свекруху оформлений автомобіль преміум-класу Rolls-Royce Wraith, а на доньку – Porsche Cayenne та квартира у київському бізнес-класі. Ці та інші статки заможної митниці перелічено на сайті bihus, пише Варта1

Ще 4 січня ц.р. Прокуратура Львівської області порушила проти Олесі Заброварної кримінальне провадження за фактом декларування недостовірних відомостей. Згідно з матеріалами справи, у своїх деклараціях за 2015-2016 роки митниця не вказала, що володіє ⅓ будинку площею 386 кв. м і 515-метровим нежитловим приміщенням у Львові.

Відтак, у декларації за 2017 рік, поданій через два місяці після публікації, Заброварна вже вказала обидва об’єкти. Також вона “зізналася” про наявність у неї ⅓ гаража площею 34 кв. м та “згадала”, що її чоловік володіє 303-метровим нежитловим приміщенням і 5 коморами загальною площею 91 кв. м.

Окрім цього, митниця “геть забула”, що вже п’ятий рік користується автомобілем Audi Q5 2012 р. в., який записаний на її 67-річну матір Лідію Дорош.

Чоловік Олесі Заброварної Олег у 2014 році теж став власником новенького Mercedes-Benz ML 250 CDI. За тодішнім курсом долара покупка обійшлася йому у понад 75 тисяч.

Проте справжня окраса автопарку родини записана на 74-річну свекруху Марію Заброварну. Це представницький Rolls-Royce Wraith 2014 р. в. Його власницею пенсіонерка стала 20 березня цього року. На даний час за такі автівки на вторинному ринку просять 350 тисяч доларів.

У травні 2018-го у доньки митниці Богдани Заброварної з’явився новенький Porsche Cayenne вартістю близько 5 млн гривень. Наприкінці 2017 року вона також придбала київську квартиру площею 173 кв. м у елітному житловому комплексі “Бульвар Фонтанів”. Ціни на подібні помешкання від забудовника стартують від 11 млн гривень.

Якби цього раптом було замало, то нагадаємо, що сама Олеся Заброварна володіє 450-метровим будинком у Львові, а її чоловік – трьома квартирами площею 198, 183 і 104 кв. м. Окрім цього, у 2017 році митниця задекдарувала майже 1,5 млн гривень готівки. Водночас, якщо вірити декларації, у 2015-2017 роках офіційний дохід родини Заброварних складала лише зарплатня пані митниці.

Загрузка...
Загрузка...