УВАГА!!! Так не може бути. Ми просимо поширення! Вибили зуби, зламали носа, розбили обличчя…У нападника жінка прокурор!!! Всіх небайдужих просимо допомогти!

Новости
Христина Вікторівна 

УВАГА!!!

Геворков Владілєн Олександрович, поз.”Яструб “.

На війну в нашій державі вперше потрапив коли йому було лише 17 років, у 2015 році до селища Піски.
У 2017 році прийшов до правого сектора у складі 54 омбр , на Світлодарській дузі виконував бойові накази, стримував ворога разом з побратимами! Потім вийшов на полігон, тренувався, був не на поганих рахунках, мав повагу до командирів. Після полігону відправився знов на схід у селище Троїцьке. Був нагороджений медаллю за ” Незламність Духу”. Наче все добре, нормальний військовий, який при первому ж наказу допомагав усім, не зважаючи на свій стан здоров’я, втому, психічний стан і тд., отримував зауваження як і усі військові, реагував на них адекватно!
Але перевели його до іншого батальйону, і все…

Одразу щось пішло не так як раніше!

В якийсь момент, йому почали поступати погрози(неодноразово) , він сам Худенький, кг може 60, а може й більше.
Пройшло декілька днів, і його побили без підставно(побратим).

Вибили зуби, зламали носа, розбили обличчя як могли,(пізніше, військові лікарі наклали до 10ти швів) оскільки він набагато легше та й молодше за того хто його бив, Владілен схопився за ніж і дав три удари по ребрах. В цілях самозахисту! Нападник залишився живий! Як і зробив би любий нормальний мужик, а тим паче воїн після фронту! А зараз його судять, і от вже сьогодні його закрили на гоупвахту!

І всі шишки на нього! Виходить що винен тільки він, не той нападник, ні командири, ні офіцери з роботи морально- психологічного стану, ні хто крім нього! !!!? Так не може бути. Ми просимо поширення! Якщо вже він і винен, то не сам точно! У нападника жінка прокурор, тому ми і побачили предвзятісь до Владілена на суді. В цій ситуації треба розбиратися!

Просимо репост…

І всіх небайдужих просимо допомогти!

Фото Светланы Геворковой.

Загрузка...
Загрузка...