Підліток викликав поліцію. Офіцер БУВ ОШЕЛЕШЕНИЙ, коли зайшов у будинок (ВІДЕО)

Блоги Видео Социальные сети

13-річний підліток подзвонив в поліцію і сказав, що хоче втекти з дому. Тоді поліцейський вирішив зазирнути до нього в кімнату…
Офіцер поліції Гаетано Асерра навіть уявити собі не міг, що звичайний виклик обернеться для нього такою популярністю. Тисячі людей будуть ділитися цією історією в мережі, і це справді унікальний випадок!

Коли в поліцейській дільниці Південної Кароліни пролунав дзвінок від 13-річного хлопчика, це відразу насторожило офіцера Гаетано Асерра. Піднявши трубку, він почув переляканий голос хлопчика Кемерона, який щось схвильовано намагався пояснити. Не зволікаючи ні хвилини, поліцейський попрямував до хлопчика. Але він ніяк не міг очікувати того, що насправді послідує за цим ранковим дзвінком…

Приїхавши за адресою офіцер став обережно розмовляти з хлопчиком, намагаючись не злякати дитину ще більше. Вони розмовляли на рівних, але Кемерон все одно виглядав схвильованим. На питання офіцера він розповів вигадану історію, що вранці мама накричала на нього, не дозволивши грати у відеоігри старшого брата. Однак Гаетано зрозумів, що це вигадка, і запитав дозволу увійти в будинок.

Увійшовши ж в кімнату дитини, Гаетано відчув справжній шок — кімната була чистою, але абсолютно порожній. Були лише голі стіни, надувний матрац на підлозі і чорні сміттєві мішки, в яких зберігалися речі Кемерона. Офіцер в шоці обернувся до хлопчика, і той все розповів. У його сім’ї зараз дуже важкий фінансовий період. Вони залишили свій будинок в Техасі, і переїхали сюди, щоб доглядати за хворим родичем.

А на покупку меблів просто немає грошей. Офіцерові нічого не залишалося, як просто піти. Але через деякий час мама, відкривши на дзвінок двері, з подивом побачила на порозі офіцера поліції. Вона занепокоїлася, запитуючи, що сталося. Але Гаетано заспокоїв жінку, сказавши, що він просто хоче трохи допомогти. Адже всі ці дні він готував неймовірний великий сюрприз для бідної родини!

Він привіз їм цілий фургон меблів, яку купив спеціально для них. Тут було все — кухонні меблі, ліжка, крісла, телевізор і навіть відеоприставка. Подяка сім’ї не знала меж. Вони просто не знали, що зробити, щоб віддячити офіцера. Але це ще не все. Історія вчинку Гаетано облетіла весь інтернет, і мільйони людей по всьому світу хвалили Гаетано і називали героєм.

Але поліцейський сказав, що не збирався стає героєм, просто дуже хотів допомогти цій родині, і зробив це!

 

link

Загрузка...
Загрузка...