Лоліта “не знає, хто такий Сенцов”, і плаче через доччин випускний у Києві (ФОТО)

Новости

Співачка Лоліта, котрій СБУ через виступи в окупованому Криму заборонила в’їзд до України, не зможе побувати на шкільному випускному в єдиної доньки, Єви, котра живе та навчається в Києві.

Засмучена артистка побідкалася про це в Instagram. А спілкуючись зі своїми підписниками в коментарях, згадала “політичні ігри”, а ще зазначила, що вона не знає, хто такий Олег Сенцов.

“Сьогодні в моєї любої донечки була репетиція випускного! Я можу отримувати лише фото і відео, як це відбуватиметься… Як мені шкода! Люба моя, я все одно поруч!.. Хоч і сльози крапають…”, – написала артистка під фото дочки.

Лоліта не зможе побувати на випускному в єдиної доньки, оскільки їй на три роки заборонено в’їзд до України
“Кожен робить свій вибір. Ви зробили… і Сенцов теж зробив вибір… Йому не хочете подивитися в очі?”, – поцікавилася в Лоліти одна з підписниць.

“Не знаю, хто такий Сенцов. А “вибір” зробили за мільйони людей”, – відказала артистка, котра нещодавно знову побувала в окупованому Криму.

Співачка гадки не має, хто такий режисер Олег Сенцов, котрий вже 40-й день голодує в російській тюрмі
“Я працюю, і на це живе моя сім’я в Україні. Грати в різні політичні ігри, не будучи політиком, доля лицемірів. Я працюватиму всюди, де на мене чекають”, – підсумувала Лоліта.

Як відомо, в 2017-му році артистку, котра вважає Володимира Путіна “генієм” і підтримувала анексію Криму, зняли в Конотопі з потягу “Москва-Київ” та не пустили на територію України.

Після того, як Єва закінчить школу, Лоліта планує забрати доньку до Москви, щоби та продовжила навчання в котромусь із тамтешніх вишів.

Джерело

Загрузка...
Загрузка...