За 4.5 года мы неоднократно подтвердили своё положение полных ЛОХОВ и ТЕРПИЛ. Таких надо на*бывать абсолютно без зазрения совести

Видео Новости Политика

Александр Дубинский

То, что депутат Народного фронта делал контрафактные сигареты и пи*дил с них акциз – совершенно не должно вас удивлять.

За 4.5 года мы неоднократно подтвердили своё положение полных лохов и терпил.

Таких надо на*бывать абсолютно без зазрения совести. Чем депутат НФ и занимается.

Не понимаю, какие помогут быть претензии.

*******

Тютюнова фабрика Народного фронту клеїть на пачки фальшиві акцизки – Схеми

ардепи від “Народного фронту” кришують виробництво сигарет з підробленими акцизними марками.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, журналісти “Радіо Свобода” провели чергове резонансне розслідування.

Рік тому у Дніпропетровській області запустилася фабрика, яка стала випускати сигарети нової марки Pull. Продавалися вони в кіосках приблизно за 17 гривень, що на порядок нижче звичайної ціни на такі сигарети, тому журналісти запідозрили недобре. До того ж акцизний збір з однієї пачки становить більше 15 гривень.

Вони купили 11 таких пачок сигарет і віддали на офіційну експертизу в Мінфін і КНДІСЕ. Виявилося, що в 10 випадках на пачках були підроблені акцизні марки – прості папірці.

“Ось і розгадка всієї економіки. Значить, що і акцизний збір до бюджету не потрапить. А залишиться ділкам”, – пишуть журналісти.

Фабрику з помпою запускав депутат “Народного фронту” Олег Кришин. У Раді він просто втік від журналіста, який задав йому питання про підроблених акцизи.

“Мабуть думав, ніхто не стане перевіряти. А з правоохоронними органами завжди можна «вирішити питання», коли ти депутат провладної фракції. З СБУ там, наприклад. Або з податково,… Прямо на фабриці висить табличка «Народний фронт». Керує нею Микола Журило – брат Руслана Журило, менеджера Миколи Мартиненка (один із спонсорів Народного фронту).

А на місцевому телебаченні прославляють депутата Олега Кришина, під патронатом якого і запустився новий бізнес в Жовтих Водах. Іронія ще й у тому, що Кришин не просто депутат, а секретар комітету з питань податкової та митної політики. Отже, «регулює» ту сферу, в якій наживається”, – пише журналістка Наталія Седлецька.

Джерело

Загрузка...
Загрузка...