Довели до смерті образами: українців вразила ТРАГЕДІЯ в родині журналіста

Новости

У середу, 20 червня, в українського журналіста Юрія Кошмарченка помер батько, який потрапив напередодні в невелике ДТП.

Про це Кошмарченко повідомив на своїй сторінці в Facebook, відзначивши, що причиною трагедії, найімовірніше, стало моральне потрясіння чоловіки після конфлікту з водієм, чиє авто він випадково зачепив.

“Вчора батьки потрапили в ДТП. Батько рушав з місця, передавив газ – і злегка торкнувся бампером іномарки, яка стояла попереду. Її господар якраз обідав поруч в ресторані і відразу вискочив. Почав кричати, що засудить, що приведе до банкрутства та інше. Батьки намагалися показати, що там зовсім невелике ушкодження, але це не допомогло”, – розповів журналіст.

За його словами, незабаром на місце інциденту “приїхали друзі потерпілого і стали допомагати тиснути на моїх батьків”. “Хоча чого на них тиснути – дві людини за сімдесят років на Жигулях 45-річної давності”, – написав він.

Кошмарченко повідав, що незабаром під’їхала поліція, і власник іномарки, у якого на руці був гіпс, поскаржився, що люди похилого віку нібито погрожували йому зламати другу руку.

“Тим часом хтось із друзів потерпілого потикав пальцем в невелику вм’ятину, яка залишилася від аварії – і метал встав на місце. Визначити навіть саме місце пошкодження тепер було проблематично. Для пристойності на тата і маму ще трохи покричали, взяли з них півтисячі гривень – і відпустили”, – написав журналіст.

Він додав, що батьки весь день дуже переживали через інцидент, а батько ніяк не міг заснути вночі, через що вийшов у двір прогулятися і покурити.

“Потім він ліг спати. І тихо помер уві сні. Я думаю, якщо б не денне конфлікт, цього б не сталося”, – припустив Кошмарченко.

“Дуже легко піднятися над іншими людьми і самоствердитися за рахунок образ, хамства, знущань. За рахунок дрібного домінування на вулиці, в транспорті, в магазині. Але іноді це приносить більше болю, ніж вам би хотілося”, – додав він.

За кілька годин історію журналіста прочитали понад 3 тисяч користувачів мережі, півтисячі з яких поширили її на своїх сторінках. Люди шоковані наслідками інциденту і активно коментують трагедію, висловлюючи свої співчуття Кошмарченку.

“Можливо ваші слова змусять багатьох по-іншому подивитися на світ і на свою поведінку в тому числі”, “Звідки в людях стільки агресії? Дуже сумно”, “Як важко, як боляче …” “Як шкода! Хіба залізячки дорожче серця людини?” – пишуть вони.


Джерело

Загрузка...
Загрузка...