В мережі з’явились ФОТО сильно схудлої Надії Савченко (ВІДЕО)

Видео Новости Политика

Вона голодує вже більше трьох місяців

У мережі з’явилися нові фотографії позафракційного народного депутата Надії Савченко, яка оголосила голодування.

Знімки зробили 22 червня в залі засідання Шевченківського райсуду, де розглядалося ходатайсово про зміну їй запобіжного заходу,

На засідання нардеп прийшла у футболці з гербом України і в брюках. Відзначається, що Савченко значно скинула вагу.

Нагадаємо, що Надія Савченко голодує з перервами вже більше трьох місяців. Вона скинула 17 кілограм.

Про це заступник голови ПП “Громадська політична платформа Надії Савченко” Проторченко Тетяна розповіла в ефірі телеканалу Newsone.

Так, ведучий підкреслив, що процес голодування Савченко починає викликати сумніви і поцікавився у Проторченко, як виходить, що нардеп голодує майже три місяці і досі жива.

“В тому числі, тому що ви зараз так говорите. Балух (український політв’язень. – Ред.) голодує понад 70 днів. І у вас сумнівів це голодування не викликає. Вона в Росії голодувала максимально без перерви 83 дні. Вона втратила понад 20 кг. Тому що її нормальний вага десантника в армії – 80 кг, а зараз трохи більше 60”, – уточнила вона.

Вона заявила, що в Україні все робиться спеціально, щоб викликати недовіру до Савченко.

Як раніше повідомляв портал “Знай.ua”, у середу, 13 червня, народний депутат України Надія Савченко, яка перебуває під арештом у СІЗО Служби безпеки України в Києві, звернулася до президента РФ Володимира Путіна з листом. У ньому вона просить про помилування українських політв’язнів. Про це повідомляють ЗМІ.

Фотокопія листа на бланку нардепа розміщена на сторінці нардепа в Facebook, до звернення додається список прізвищ українських політв’язнів, які перебувають на території Росії (всього 66 осіб).

Лист направлено за адресою: Москва, вул. Іллінка, 23/16, під’їзд 11, де знаходиться приймальня президента РФ.

“Виняткова ситуація, яка склалася навколо долі моїх співвітчизників, громадян України, які зараз перебувають у місцях позбавлення волі Російської Федерації, життя і здоров’я яких зараз знаходяться в серйозній небезпеці, а час йде на лічені дні, а то й години, коли ще є можливість зберегти їм життя, не може не змусити мене особисто звернутися до Вас за допомогою відкритого листа, з щирим проханням від мене особисто, від імені моїх виборців, від імені кожного небайдужого в Україні і в усьому світі до долі українських ув’язнених в Росії, звільнити громадян України, які перебувають у російських тюрмах і слідчих ізоляторах, будь-яким правовим способом”, – йдеться в листі Савченко.

Джерело

 

Загрузка...
Загрузка...